Loading...
「ツール」は右上に移動しました。
利用したサーバー: watawata7
34459いいね 1532160回再生

I Ate a $10 VS $100 VS $1,000 Burger!

In this video, I wanted to see the $10, $100, and $1,000 version of our favorite foods to see if the price is really worth it!
🔴 SUBSCRIBE if you want :) ► bit.ly/SubToRug
🟢 1UP Freeze Dried Candy ► 1upcandy.com/ (ONLY AT WALMART)

Follow my other socials :)
Instagram ► www.instagram.com/fazerug/
TikTok ► www.tiktok.com/@rug
Twitter ► twitter.com/FaZeRug
Snapchat ► "thefazeru

コメント